Paylaş

Menajerler tarafından önerilen yıldız futbolcunun transfer çalışmalarına başlanılması İçin Abdullah Avcı onay verdi. Manchester City’nin bonservis konusunda çok fazla beklenti içerisinde olmadığı ve minimum bonservis bedeli ile oyuncuyu görmek istediği gelen bilgiler arasında. Beşiktaş’a yapılan öneriler ile birlikte Eliaquim Mangala için çalışmalara başladı. Yapılan görüşmelerde 28 yaşındaki stoperin yıllık maaşının aşağılara çekilmeye çalışıldığı öğrenildi.

Beşiktaş Sonunda Aradığı Stoperi Buldu! Eliaquim Mangala 1

Siyah Beyazlı kulübün öncelikli olarak takviyeye ihtiyaç duyduğu bölgelerden birisi de stoper. Geçtiğimiz sezonun verilerini en ince ayrıntısına kadar inceleyen Abdullah Avcı yönetimi, yedikleri gol sayısını çok fazla bulmasıyla birlikte savunmadaki boşluğun giderilmesi için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Abdullah Avcı, Vida’nın yanına sol ayaklı bir stoper istiyor. Bu konuda menajerlerin önerisinde ise Eliaquim Mangala var.

Geçen sezonda da adından sıklıkla söz ettiren yıldız futbolcu Eliaquim Mangala‘nın bu sezonda kartal forması giyme şansı oldukça yüksek görünüyor.

Beşiktaş Sonunda Aradığı Stoperi Buldu! Eliaquim Mangala 2

Manchester City, geçen sezonda Premier Lig’de hiç forma şansı bulamayan Fransız oyuncuyu kadrosunda istemediğini çok cüzii bir miktarda bonservis bedeli isteyerek göstermiş oldu. 3 milyon Euro yıllık ücreti bulunan Eliaquim Mangala‘nın takımda oynamadığı halde aldığı maaşdan kurtulmayı hedefleyen Manchester City yönetimi bu konuda oldukça kararlı.

Fransız stoper ile Beşiktaş’ın anlaşmaya varması halinde transfer konusunda hiç bir engelin kalmayacağını belirten Manchester City yönetimi oyuncunun vereceği kararı bekliyor.

Beşiktaş Sonunda Aradığı Stoperi Buldu! Eliaquim Mangala 3

Yıldız futbolcuya Beşiktaş tarafından önerilen yıllık ücret ise 2 milyon Euro olduğu öğrenildi. Transfer konusunda son noktayı koyacak olan Eliaquim Mangala‘nın vereceği kararı hem Beşiktaş hem de Manchester City dört gözle bekliyor.

Yeni gelişmeler oldukça spor haberleri eklenecektir.

Beşiktaş taraftarına can suyu olacak bu transferin gerçekleşmesi umudu ile hoşçakalın.

Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz